Česky Deutsch

Telefonické objednávky a dotazy
+420 725 575 402

RYCHLÁ poptávka kontaktujte nás

úvodní » Výhradní prodejce pro ČR a SR High-tech kinetických vyprošťovacích lan Bubba Rope®


Výhradní prodejce pro ČR a SR High-tech kinetických vyprošťovacích lan Bubba Rope®

High-tech vyprošťovací lana Bubba Rope®

High-tech kinetická vyprošťovací lana Bubba Rope®.


Bubba Rope® je mimořádné, nejodolnější vyprošťovací lano, které bylo vyrobeno na základě požadavku armády, která potřebovala spolehlivá vyprošťovací lana na vyprošťování armádní techniky z písku, bláta nebo sněhu. V procesu od vývoje až k výrobě platí nekompromisní požadavky na prémiovou kvalitu. 

Vlastnosti vyprošťovacích lan Bubba Rope®
• extrémně vysoká mez pevnosti až do 91.150kg
• 30-35% průtah
• 100% dvojitě pletený nylon
• uretanový polymerový povlak
• profesionelně spojené konce
• voděodolné, odolné proti UV záření
• jediné elastické lano s polymerovým povlakem

Vyprošťovací lana Bubba Rope® předčí klasická lana a řetězy co se týče zatížení a životnosti. Má vynikající kinetické vlastnosti odpovídající prvotřídním elastickým lanům. Je to jediné vyprošťovací lano s polymerovou vrstvou. Běžná lana ztráci až 10% pevnosti při delším kontaktu s vodou. Lana Bubba Rope® jsou vysoce odolná proti oděru, vodě, slunečnímu záření a chemikáliím. Díky polymerovému povlaku můžeme výše uvedené vlastnosti zdesetinásobit a navíc zajistit voděodolnost, která má vliv na stálost meze pevnosti. 

Každé vyprošťovací lano Bubba Rope® je ručně pleteno z bílých nylonových vláken a vysoce kvalitních materiálů. Úchyty (oka) jsou delší a silnější než u běžných vyprošťovacích lan. Aby se zvýšila mez pevnosti ok, používá se při pletení o 50% více materiálu a navíc pevný taglink na základě požadavku armády. Obě strany jsou poté máčeny v polymerové lázni, polymer proniká do každého nylonového vlákna. To dodává okům ochrannou vrstvu. Díky tomu jsou vyprošťovací lana Bubba Rope® extrémně odolná a přesto flexibilní. Vyprošťovací lana Bubba Rope® nejsou spletena z černých nylonových vláken. Černá nylonová vlákna jsou o 10% níž než je publikovaná specifikace Cordage Institute: 1500. Vyprošťovací lana Bubba Rope® jsou vyrobena z bílých nylonových vláken, která jsou máčena v černé polymerové lázni.

- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro osobní vozy
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro offroudové vozy
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro traktory
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro kombajny
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro kamiony
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro težkou vojenskou techniku
- vyprošťovací lana Bubba Rope® pro tanky

Veškeré další informace naleznete na našem e-shopu. 

VSTOUPITDO ESHOPU ZDE

 High-tech vyprošťovací lana Bubba Rope® nejen pro těžkou vojenskou techniku - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..   High-tech vyprošťovací kinetická lana Bubba Rope® pro zemědělskou techniku - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..
vyprošťovací lana Bubba Rope® -  výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..  High-tech vyprošťovací lana Bubba Rope® pro zemědělskou techniku - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..
ocenění za produkt Bubba Rope® Gator-Jaw™ - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..  napojení soft spojovacího článku Bubba Rope® Gator-Jaw™ - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..  vyprošťovací lana Bubba Rope® pro osobní vozidla - výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku firma KRAFT Servis s.r.o..

Copyright © 2009-2018
KRAFT Servis s.r.o. - kraftservis.cz

RYCHLÁ poptávkakontaktujte nás Vrátit se zpět nahoru