Česky Deutsch

Telefonické objednávky a dotazy
+420 725 575 402

RYCHLÁ poptávka kontaktujte nás

úvodní » O NÁS


O NÁS

Rodinná firma KRAFT Servis s.r.o. nabízí široké veřejnosti škálu produktů a služeb. Podařilo se nám získat zastoupení mnoha významných firem z mnoha odlišných oborů a to následně.

 BOCA DO LOBO - exklusivní design  KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních produktů firmy MAISON VALENTINA  KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních produktů firmy CIRCU  KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních produktů firmy LUXXU

FABIO ALEMANNO DESIGN, exklusivní prodejce pro ČR a SR KRAFT Servis s.r.o.

LEMI GROUP - profesionální wellness lehátka a příslušenství, exklusivní prodejce pro ČR a SR firma KRAFT Servis s.r.o.
luxusní produkty z Murano skla Arte di Murano, KRAFT Servis s.r.o.  KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních produktů DELIGHTFULL®
KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku produktů francouzké rodinné firmy CLAUDE DOZORME   luxusní natahovače hodinek švýcarské firmy RDI CHARLES KAESER, exklusivní prodejce pro ČR a SR firma KRAFT Servis s.r.o.
KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních ručně vyráběných plnících per a rollerů značky DAVID OSCARSON. KRAFT Servis s.r.o. exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku produktů firmy KRONE. KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních ručně vyráběných plnících per a rollerů značky MARLEN Pens. ručně výráběné skleněné a cínové produkty italské firmy CAVAGNINI - KRAFT Servis s.r.o.
tašky a batohy značky compagnon na kamery a fotoaparáty - KRAFT Servis s.r.o.
luxusní kožená galanterie PRATESI, exklusivní prodejce firma KRAFT Servis s.r.o.
PAUL DESIGN luxusní natahovače hodinek, KRAFT Servis s.r.o. LUWIMA luxusní natahovače hodinek, distributor pro ČR a SR KRAFT Servis s.r.o. MODALO - internetový velkoobchod s natahovači hodinek - KRAFT Servis s.r.o.
 
 PET PILL PEN® unikátní dávkovač tablet pro psy a kočky, distributor pro ČR a SR KRAFT Servis s.r.o.
KRAFT Servis s.r.o. - exklusivní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku luxusních ručně vyráběných pelechu a doplňků pro psy značky Katalin zu Windischgraets.  bylinkové polštářky pro kočky 4Cats®  - exklusivní prodejce pro ČR a SR firma KRAFT Servis s.r.o.  unikátní toalety pro kočky BLUE CAT, exklusivní prodejce pro ČR a SR - KRAFT Servis s.r.o.
lpřepravní boxy pro psy POW  - exklusivní prodejce pro ČR a SR firma KRAFT Servis s.r.o. DoggyBed - ortopedické pelechy pro psy, KRAFT Servis s.r.o.
KRAFT Servis s.r.o. výhradní prodejce pro Českou a Slovenskou republiku průmyslových poklopů FIBRELITE®  speciálo - obchod nejen pro gurmány Bubba Rope® CZ - internetový obchod s High-tech vyproštovacími lany - KRAFT Servis s.r.o.  SKUFA CZ - prodej kvalitních přepravních boxů a termoboxů - KRAFT Servis s.r.o. 

 

Copyright © 2009-2018
KRAFT Servis s.r.o. - kraftservis.cz

RYCHLÁ poptávkakontaktujte nás Vrátit se zpět nahoru